Banka Bilgilerimiz

Sipariş ödemesinin banka havalesi ile yapılacağı belirtildiğinde müşteri ödemesini aşağıdaki banka hesabına yapmak zorundadır.

Banka: Garanti Bankası
Hesap Sahibi: Dermen Reklam ve Bilişim Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi
IBAN: TR67 0006 2000 7230 0006 2965 35

Sipariş ve Teslimat Şartları

 1. Müşteri, tercih ettiği google yorumu ürününü sepetine ekler.
 2. Kredi kartıyla sipariş ödemesini yapmasıyla sipariş geçerlilik kazanmış olur.
 3. Ödeme yöntemi olarak Banka Havalesi seçeneğini tercih eden müşteri, sipariş sırasında kendisine verilen sipariş numarasını, banka transferi açıklama alanına yazarak en geç sonraki iş günü akşamına kadar yukarıda bilgisini paylaştığımız banka hesabımıza ödemesini yapması gerekir. Ödemesi zamanında yapılan sipariş geçerlilik kazanır, ödemesi zamanında yapılmayan sipariş iptal edilir.
 4. Bir siparişdeki yorum sayısı bir harita için geçerlidir, iki farklı haritaya paylaştırılamaz. 
 5. İki farklı harita için sipariş verilebilmesi için sepetinize her iki haritanız için tercih ettiğiniz ürünü ayrı ayrı eklemelisiniz.
 6. Tüm ürünlerde yapılacak yorumlar sipariş veren tarafından hazırlanarak bize gönderilir. Yapılması istenilen yorumlar sipariş@googleyorumu.com adresine gönderilene kadar yorum işlemi başlamaz. 
 7. Müşteri yorum yapılacak harita bilgisini siparişi sırasında bildirmeli ya da sipariş@googleyorumu.com e-posta adresimize yazılı olarak bildirmekle yükümlüdür. Harita bilgisinin yanlış verildiği durumlarda hatalı haritaya yapılan yorumların mesuliyeti müşteriye aittir ve bu durum dolayısıyla ücret adesi ya da telafi yorum yapılmaz.
 8. Satın alınan ürün adedine karşılık gelen adette Yorum Yazma ürünü de satın alınması halinde, yapılacak yorumlar tarafımızdan hazırlanır ve 48 saat içerisinde sipariş işleme alınır ve müşterinin sipariş sırasında belirtmiş olduğu e-posta adresine; Sipariş Takip Sayfa linki gönderilir. Bu sayfa ile müşteri; sipariş anındaki mevcut yorum sayısını, yorumların hangi profillerle yapılacağını ve son teslim tarihinin ne zaman olduğunu takip edebilir.
 9. Son teslim tarihine kadar sipariş verilen adet kadar google yorumu yapılamamışsa, eksik olan yorumların ücreti hesaplanarak müşteriye eksik yorumlarını mı istediği, yoksa eksik yorumların ücretini iade mi istediği sorulur ve müşterinin isteği doğrultusunda hareket edilir.
 10. Sipariş başarılı bir şekilde teslim edildikten sonra, müşteri ile paylaşılan sipariş sayfasının erişimi müşteri için kesilir.

Google Yorumu ve Yorum Yapan Profillerimizin Özellikleri

 1. Yorumlarınız her biri farklı gmail hesabından yapılır.
 2. Yorumlarınız Yerel Rehber profili olan gmail hesaplarıyla yapılır.
 3. Yorumlarınızın her biri farklı İP adresleri ile yazılır.
 4. Yorumlarınızın organik (gerçekçi) görünmesi için günlük ortalama 2-3 yorum yazmak suretiyle yorumlarınız yapılır.
 5. Her gün yorum yapılma garantisi verilmez. Yorum yapılmayan bir gün olduğunda sonraki günlerde bu eksiklik tarafımızdan telafi edilir.
 6. Ürün açıklamasında ve ürün başlığında “Sadece Erkek Profil” ya da “Sadece Bayan Profil” ibaresi belirtilmeyen google yorumu ürünlerimizde yorumlarınız erkek-bayan profillerden karışık olarak gönderilir.
 7. Müşterileriniz, rakipleriniz ya da sizden hoşlanmayan üçüncü kişiler harita profilinizdeki yorumları spam olarak google’a şikayet edebilir; profilinize olumsuz, kasıtlı olumsuz yorum yazabilir ya da bizim yazdığımız olumlu yorumlarımızı google’a bildirebilir. Yapılan bu olumsuz çalışmalara rağmen yorumların yayından kaldırılması tamamen Google’ın insiyatifindedir. Bu nedenle; yorumlarınız teslim edildikten sonra oluşabilecek yorum kayıplarından googleyorumu.com mesul değildir.
 8. 2015 yılından bugüne google yorumu hizmeti veriyoruz. Ciddi bir yorum kaybına maruz kalan müşterimiz olmamıştır. 

Müşteri Sorumlulukları

 1. Gerek duyulduğunda müşteriyle iletişime geçebilmemiz için müşteri sipariş sırasında girdiği kişisel bilgilerinden Ad-Soyad, E-posta ve Cep Telefonu bilgisini doğru belirtmek zorundadır.
 2. Müşteri; yorum siparişi verdiğinde, yorumları teslim olana kadar başka bir firma ya da kişiye yorum siparişi vermeyeceğini taahhüt eder.
 3. Sipariş verdiği google yorumuna ait ödeme tutarını kredi kartıyla ya da banka havalesi ile ödemediği sürece siparişi işleme alınmayacağını kabul eder.
 4. Müşteri; sipariş verdiği yorum pakedine ait ürün özelliklerini okuyup, anladığını kabul eder.
 5. Müşteri; sipariş verdiği yorum adedine karşılık gelen eşit miktarda Yorum Yazma ürünü de satın almamışsa, yapılacak yorumları kendisinin hazırlayıp siparis@googleyorumu.com adresimize göndermekle yükümlü olduğunu kabul eder.
 6. Müşteri; yorumların yapılmasını istediği harita bilgisini, siparişi sırasında bildirmemişse ya da yanlış bildirmişse, doğru adres bilgisini yazılı olarak siparis@googleyorumu.com e-posta adresimize bildirmekle yükümlüdür.
 7. Müşteri; VIP (Fotoğraflı) Google Yorumu siparişi verdiyse, haritasında paylaşılacak yorumlarla birlikte paylaşılacak olan görselleri siparis@googleyorumu.com adresimize göndermekle yükümlüdür.
 8. Müşteri; rakiplerinin ya da üçüncü kişilerin müşterinin harita profilindeki yorumları spam olarak google’a şikayet edebileceğini, müşteri harita profiline kasıtlı olumsuz yorum yazabileceğini ya da googleyorumu.com tarafından yazılan olumlu yorumları google’a spam olarak bildirebileceğini anladığını kabul eder.  Yapılan bu olumsuz çalışmalara rağmen yorumların yayından kaldırılmasının tamamen Google’ın insiyatifinde olduğunu bildiğini ve bu nedenle; yorumlarını teslim aldıktan sonra oluşabilecek yorum kayıplarından googleyorumu.com‘u mesul tutmayacağını kabul eder.

Sipariş İptal Şartları

 • Ödemesi yapılan ama henüz yorumlama işlemi başlamamış siparişlerde müşteri siparişini iptal edebilir ve ödemesini 15 gün içinde geri alabilir.
 • Yorumlama işlemi başlamış siparişlerde sipariş iptal edilemez, yarıda kesilemez.
 • Ödemesi banka havalesi ile yapılacağı belirtilen siparişlerde, ilgili ödeme tutarı siparişin verildiği sonraki iş günü akşamına kadar yapılmazsa sipariş iptal edilmiş kabul edilir.


GoogleYorumu.com bu şart ve koşullarda değişiklik yapabilir.